Objednávka eBooku – SCIO testy a TSP

Vyplněním objednávky získáš eBook: Jak na testy SCIO a TSP a navíc 4 bonusy zdarma.

Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 190 Kč tedy získáš:

  • eBook Jak na testy SCIO a TSP
  • Bonus #1Jak vybrat VŠ: Pomocníka při výběru vysoké školy získáváš ZDARMA
  • Bonus #2Průvodce testem OSP od společnosti SCIO získáváš ZDARMA
  • Bonus #3Co nezapomenout doma: Seznam nejdůležitějších věcí získáváš ZDARMA
  • Bonus #4Doživotní aktualizace získáváš ZDARMA
scio testy tsp

K této knize jsem se dostal na doporučení jednoho mého spolužáka a musím říct, že předčila moje očekávání. Jednoznačně chci vypíchnout dopodrobna popsaný průběh skládaných zkoušek včetně rad na jednotlivé úlohy. Dále jsem ocenil, že se autor zmínil o drobnostech, které vypadají banálně, ale člověk se o nich nikde pořádně nedočte. Například kde a jestli vůbec dostanu papíry nanečisto nebo typ vyžadovaného popisovače. Tuto knihu bych doporučil každému, kdo se na testy chce důkladně připravit.

Filip Navrátil
Zlín

E-book naprosto splnil má očekávání. Před samotnými testy jsem byl dost nejistý, ale po přečtení mě strach opustil, hlavně díky tomu, že jsem věděl do čeho jdu. Motivační část ve mně potom zanechala ještě větší pocit jistoty a možná i díky tomu skončily moje zkoušky s dobrým výsledkem. E-book bych doporučil všem, kteří se chystají na OSP testy a nevědí, jak testy probíhají a jak se řeší typické příklady.

Patrik Novotný
Pardubice

Jsi ze Slovenska? Není to žádný problém, eBook si můžeš koupit i tak a přijde ti naprosto stejně jako zákazníkům z Česka.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.